Cinamono nauda sveikatai

Cinamono nauda sveikatai žinoma jau seniai. Deja, daugelis žmonių labiau domisi neįprastais, gal kiek egzotiškesniais prieskoniais ir pamiršta, kad paprasčiausias cinamonas gali ne tik labai pagardinti patiekalus, tačiau ir suteikti daug naudos Jūsų organizmui. Kažkada jis ir lietuviams buvo labai egzotiškas prieskonis. Šiuo metu – tai kasdienybė, kurią galima rasti prekybos centruose.

Tiesa, naudingas tik tikras Cinnamomum. Pigūs dažniausiai būna sintetiniai, tad nepavyks išgauti maksimalios naudos. Pirkite specializuotose prekybos vietose, kad kaskart maistą gardindama cinamonu jaustumėtės rami bei ramus, kad valgote sveiką ir Jūsų kūnui naudinga maistą.

O kuo gi naudingas cinamonas mūsų organizmui?

Skausmo mažinimas.

Jeigu turite lėtinių skardžio bei virškinimo ligų – galite pabandyti jas sustabdyti paprasčiausiai į savo kasdienę mitybą įtraukę daugiau cinamono, kuris dažnai pavadinamas vienu geriausiu vaistu nuo nuolatos kankinančių skausmu. Lygiai taip pat cinamono nuoviras naudojamas tam tikriems kompresams, kuri gali padėti numalšinti skausmus, pavyzdžiui, kai Jus labai kankina raumenų skausmas.

Lytinės potencijos didinimas.

Jau senovės Egipto laikais Ceilono cinamona buvo naudojamas kaip puiki priemonė, kuri gali padėti padidinti lytinį potraukį, padidinti aistrą ir tuo pačiu sekso metu patirti daugiau potyrių. Tiesa, tai, kad cinamonas padeda sekso metu būti fiziškai aktyvesniu, sako ne tik močiutės, tačiau ir gydytojai, kurie siūlo greta vaistų vartoti ir cinamoną.

Sužinok daugiau:  Vaistai erekcijai gerinti: kaip pagerinti erekciją namų sąlygomis?

Pagalba sergantiems cukriniu diabetu.

Asmenys, kurie sega cukriniu diabetu, kiekvieną dieną turėtų suvartoti bent jau 1 gramą cinamono, kadangi jis duoda labai daug naudos kraujui ir tuo pačiu pagerina visą kraujotaką. Kai kurie teigia, kad Šis prieskonis gali padėti sumažinti kūno linijas, kadangi jo kiekiai valo žarnyną. O mažesnis svoris neatsiejamas ir nuo cukrinio diabeto mažėjimo.

Pagalba sergant uždegiminės ligomis.

Cinamonas yra labai puiki priemonė, kuris sėkmingai išgydo bakterijas be virusus, taip pat, uždegimus kurie gali sukelti rimtus skausmus. Vėlgi, geriausia naudoti į vidų. Tačiau tai nereiškia, kad reikia valgyti cinamoną šaukštais, kadangi tai gali sukelti daugiau ligų nei jas išspręsti. Jeigu nuolatos skundžiatės skrandžio ligomis, jus kankina virškinimo problemos, jeigu nuolatos susiduriate su skausmais – tokiu atveju į savo kasdieninę mitybą reikia pabandyti įtraukti cinamoną.

Apsauga nuo vėžio.

Paskutiniai tyrimai rodo, kad cinamonas tuo pačiu yra puiki apsauga nuo vėžio. Vėžį sukelia nekontroliuojamas ląstelių augimas, o Cinnamon gali padėti jas suvaldyti. Cinamono nauda vėžio mažinimo profilaktikoje įrodyta laboratorijoje. Tiesa, vartoti cinamoną reikia net tada, kai jau sergate, tačiau dar tada, kai norite apsisaugoti.

Cinamonas gali padėti kovoje su ŽIV.

Imuno deficito virusas kiekvienais metais pasiglemžia milijonus gyvybių. Žinoma, jis nepadės jų visų išsaugoti, tačiau jis dažnai įvardijamas kaip puiki priemonė, kuri gali padėti sumažinti imuno deficito virusą turinčių ląstelių skaičių.

Turi daug antioksidantų.

Oksidantai padeda apsaugoti organizmą nuo oksidacinės žalos, tad reguliarus produktų vartojimas, kurie pasižymi antioksidantas, labai pagerina žmogaus gyvenimą. Dažnai padeda išvengti net ir labai sudėtingų ligų, juolab, geriau jaustis ir apsaugoti savo imuninę sistemą, sustiprinti ją.

Cinamono nauda yra akivaizdi. Svarbiausia, kad jis nėra brangus ir kasdien nereikia valgyti didelių kiekių, kad pavyktų pajustų naudą. Įberkite į rytinę košę mažą žiupsnį ir mėgaukitės nauda.

Įvertinkite straipsnį

Spauskite kad Įvertinti.

Reitingas / 5. Balsavo: