Kefyro dieta – norintiems sulieknėti

Siekis sumažinti kūno apimtis šiais laikais yra aktualus kaip niekada.Kefyro dieta – Šią galimybę ir dieta renkasi ne tik moterys, tačiau ir vyrai, kurie nori atrodyti gražiau. Tiesa, vietoj to, kad derintų savo mitybą dažniausiai renkasi kur kas drąstiškesnius sprendimus, stengiasi rasti metodą, kuris padėtų per labai trumpą laiko tarpą atsikratyti didelio kiekio kilogramų.

Kefyro dieta Lengvas būdas sulieknėti

Kefyro dieta padeda pasiekti efektyvių rezultatų. Iki minus 5 kg per savaitę su kefyro dieta , tad akivaizdu, jog tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško greito ir paprasto būdo bent jau laikinai sumažinti kūno apimtis. Paprasčiausiai po tokios dietos  kaip kefyro dieta  dažniausiai kilogramai sugrįžta, kadangi organizmas būna pradėjęs kaupti maistą ir kiekvienas kitokios maisto kąsnelis iškart skatina kilogramų augimą. Žinoma, kai reikia trumpalaikio efekto arba jeigu esate tikra, kad po šios dietos labai griežtai prisižiūrėsite savo mitybą, kad kilogramai negrįžtų – bandyti tikrai verta.

Kaip numesti 5 kg per savaitę? Išbandyti kefyro dietą, kuri padės sumažinti kūno apimtis net keliais centimetrais!

Taip pat rekomenduojame Chia seklos Jos suteikia energijos bei ištvermės, tad rekomenduojamos sportininkams bei asmenims, kurie dirba fizinį darbą ir padeda tiems kas nori greitai numesti svorio.

Kuo naudinga kefyras?

  • Kefyras raminančiai veikia nervų sistemą, tad rekomenduojamas tiems, kurie jaučia stresą.
  • Jis turi labai mažai angliavandenių.
  • Kefyras padeda gerinti virškinimo sistemą.
  • Jame daug mineralų bei vitaminų, kurie būtini žmogaus organizmui.
  • Medžiagos, esančios kefyre, jaunina odą, gerina nagų bei plaukų būklę.

Net jeigu ir nesilaikote šios kefyro dietos – rekomenduojam kefyrą vartoti kiekvieną dieną. Tokiu atveju ne tik pavyks puikiai jaustis, tačiau papildomai numesti bent kelis kilogramus.

Tradicinės kefyro dietos planas

Efektyvi kefyro dieta savaitei gali būti kelių skirtingų tipų. Bene pats populiariausias – tradicinis. Jos rekomenduoja laikytis ne ilgiau nei tris dienas, kadangi kitaip galite pakenkti savo organizmui.

Koks kefyro dietos Planas?

  1. Pusryčiai: omletas, kava, kopūstų salotos.
  2. Pietūs: stiklinė kefyro bei griežinėlis sūrio.
  3. Vakarienė: aliejuje kepta žuvis ir daržovės, arbata.
Sužinok daugiau:  Pistacijos аukštos kokybės riešutai

Akivaizdu, kad porcijos labai mažos, tad mažas kalorijų kiekis skatins ir svorio kritimą. Tiesa, ši kefyro dieta padeda aprūpinti organizmą reikalingos medžiagomis, nealinti jo.

Obuolių ir kefyro dieta

Tai dar viena radikali kefyro dieta ir obuolių tiems ir toms, kurie nori per trumpą laiko tarpą numesti daug kilogramų. Jos laikytis galima iki 10-ies dienų, kadangi vėliau organizmui pradės trūkti reikalingų medžiagų. Jos esmė – per parą galima išgerti apie 1,5 litro kefyro arba suvalgyti 1,5 kg obuolių. Vieną dieną vienas, kitą dieną – kitas. Ši kefyro ir oboliu dieta labai drastiška. Dažniausiai jau po poros dienų matysite rezultatus, tad apskaičiuokite, kai laiko verta jos laikytis.

Vaisių ir kefyro dieta

Jeigu nenorite apsiriboti tik Obuolių ir kefyro dieta – tokiu atveju juos galima papildyti ir kitais vaisiais. Laikytis dietos galima ne ilgiau nei tris dienas. Nors krentantys kilogramai džiugina – svarbiausia yra saikas. Per dieną reikia ir galima išgerti net iki 2 litrų kefyro ir tuo pačiu valgyti vaisius. Tačiau saikingai. Vaisius geriausia valgyti pirmoje dienos pusėje. Dažniausiai per kelias dienas pavyksta atsikratyti kelių kilogramų.

Mono dieta

Dar vienas kefyro dietos variantas yra mono dieta. Vėlgi kefyro dieta , laikytis galima vos kelias dienas. Kai kurie teigia, kad geriausia – vieną dieną, kadangi taip išvalysite žarnyną ir organizmas puikiai jausis po mono dietos. Per dieną riekia ir galima išgerti iki 2 litrų kefyro. Ir daugiau – nieko.

Visos kefyro dietos variacijos tikrai labai kardinalios. Reikia ne tik psichologinio pasiruošimo, tačiau taip pat naudinga pasitarti su gydytoju, kuris gali padėti jums tinkamai pasiruošti svorio metimui bei suteikti išsamias konsultacijas ar tinka jums kefyro dieta. Galiausiai, ne visi gali laikytis kefyro dietos, tad konsultacija su šeimos gydytoju yra būtina.

 Kefyro dieta – greitas būdas sumažinti kūno apimtis ir išvalyti organizmą. Skaityk ir išbandyk!

Mes taip pat rekomenduojame jums grikių dieta

Įvertinkite straipsnį

Spauskite kad Įvertinti.

Reitingas / 5. Balsavo: