Goji uogos gyvybės eliksyras

Goji uogos – super maistas, kuriuo papildžius savo kasdieninę mitybą jau po savaitės pasijausite kur kas geriau. Papildomas privalumas – pasijausite ir kur kas gražiau, kadangi dygliuotasis ožerškis turi labai daug naudingų vitaminų, kurie būtini žmogaus organizmui. Viena sauja goji uogų – tai 18 skirtingų amino rūgščių ir 20 mineralų, kurie padės užsitikrinti sveiką kūną. Suprantama, kad goji uogos turi būti suderintos su subalansuota mityba bei fiziniu aktyvumu.

Goji uogos: nauda

Goji uogos nauda pajuntama labai greitai. Daugelis žmonių tikina, kad pavartojus jau savaitę galima pajusti organizmo pokyčius. Dažniausiai atsiranda kur kas daugiau jėgų, žmogaus nuotaika tampa kur kas geresnė, išsisprendžia virškinimo problemos. Ekologiškos džiovintos goji uogos turi labai daug privalumų. Suprantama, kad reguliarus vartojimas gali užtrinti ir puikią organizmo būklę.

Atskleisime pačius pagrindinius privalumus, kuriais pasižymi uogos.

Sunku išvardyti visas naudingas medžiagas, kurias turi šios stebuklingos super uogos. Jos turi daugiau nei 30 skirtingų elementų, kurie aprūpindami mūsų organizmą užtikrina ir sėkmingą jo funkcionavimą. Jos turi daug vitamino c, geležies, skaidulų, vitamino a, cinko, antioksidantų ir kitų būtinų medžiagų mūsų organizmui.

Apskritai šios uogos padeda palaikyti žmogaus imuninę sistemą. Daugelis žmonių perka vitaminus, kurie ne visada pateisina lūkesčius. O ką jau kalbėti apie tai, kad vitaminai yra pagaminti dirbtiniu būdu. Štai saujelė goji uogų yra tikra vitaminų bomba, kuri padeda sustiprinti žmogaus imuninę sistemą. Todėl uogos ypač rekomenduojamos vaikams, nėščioms moterims bei asmenims, kurie dažnai serga. Sustiprinkite savo organizmą ir pamirškite ligas.

 1. Goji uogos labai rekomenduojamos tiems, kurie pergyvena dėl savo regėjimo. Jos ne tik pagerina regą, tačiau tuo pačiu padeda sumažinti senatvėje atsiradusios glaukomos bei kataraktos rizikas. Uogose esanti želatina teigiamai veikia žmogus regą.
 2. Uogos taip pat labai puikus antioksidantas, kuris garantuoja, jog žmogaus kūnas bus išvalytas nuo visų nereikalingų medžiagų. Reguliarus uogų vartojimas padeda pastebėti ypač ryškius skirtumus ant savo odos. Paprasčiausiai ji tampa kur kas gražesnė bei lygesnė.
 3. Goji uogos svorio metimui naudojamos, kadangi uogos padeda pagreitinti medžiagų apykaitą. Taigi, ne tik išvalomas žmogaus organizmas, tačiau tuo pačiu pagreitinus apytaką galima numesti svorio. Tiesa, tokiu atvedu uogos turi būti kasdieninė Jūsų mitybos dalis.
 4. Jeigu rukote – tokiu atveju šios uogos turi būti Jūsų kasdienės dalis. Paprasčiausiai jos padeda išvalyti plaučius. Kaip jau minėjome, atlieka antioksidantų vaidmenį.
 5. Dar vienas didelis privalumas, kad šios uogos padeda pagreitinti kraujotakos darbą. Mediciniškai įrodyta, kad jos taip pat gerina ir širdies veiklą, tad senatvėje šios uogos turi būti vartojamos reguliariai. Goji uogos kalorijos yra mažos, tad mesite svorį ne tik dėl virškinimo valymo, tačiau ir todėl, kad net ir didelis šių uogų kiekis nebus kaloringas.
 6. Asmenims, kuriuo kankina nemiga, šios uogos gali sumažinti nemalonius simptomus. Valgykite ne prieš miegą, tačiau reguliariai ir jums patogiu metu.
 7. Goji uogos labai mėgstamos dėl savo savybės pagerinti nuotaiką. Dažniausiai tamsiuoju metų laiku rekomenduojama valgyti kuo daugiau džiovintų uogų bei vaisių, kurie padeda ne tik aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, tačiau tuo pačiu ir pakelti nuotaiką, suteikti daugiau jėgų ir geriau jaustis.
 8. Goji uogos skatina organizme aktyviau gamintis baltiesiems ir raudoniesiems kraujo kūneliams.
 9. Dar vienas labai didelis privalumas yra tai, kad uogos mažina blogo cholesterolio kiekį organizme. Taigi, ši opi problema gali sumažėti arba net visiškai išnykti jeigu įtrauksite uogų į savo kasdieninę mitybą.
 10. Goji uogos yra puikus būdas sustabdyti laiką. Jos lėtina senėjimo procesus. Tiek sveikatos, tiek išvaizdos prasme.
 11. Pastebima tendencija, kad šios uogos gerina moterų vaisingumą.
Sužinok daugiau:  Pistacijos аukštos kokybės riešutai

Nuostabu, kad viena uoga turi tiek daug privalumų. Svarbiausia, kad nereikia suvalgyti labai didelių kiekį, kad pavyktų pamatyti naudą. Reguliarus kasdieninis vartojimas padės aprūpinti organizmą visomis reikalingomis medžiagomis ir leis geriau jaustis.

Goji uogos: vartojimas

Ekologiškos goji uogos turėtų būti įtraukiamos į kasdieninę mitybą. Labai dažnai jos dedamos į žaliuosius kokteilius, kadangi suteikia specifinį skonį, kuris patinka žmonėms. Puikiai dera su bananais bei apelsinais.

Tiesa, kartais uogos valgomos kaip paprasčiausias užkandis, tad jomis rekomenduojama mėgautis prieš pietus arba prieš vakarienę, kad jos laikinai sumažintų akį ir pavyktų išvengti nesveikų užkandžių vartojimo. Jos labai puikiai tinka prie košių bei sriubų, tad drąsiai išbandykite skirtingus receptus, kol rasite tenkinanti Jūsų gomurio poreikius. Per dieną užtenka suvalgyti vos vieną šaukštą uogų, kad organizmas būtų aprūpintas daugeliu reikalingų medžiagų, kurios garantuoja tinkamą organizmo funkcionavimą.

Per parą rekomenduojama suvalyti iki 20 vnt. uogų ir galima valgyti tik natūraliai džiovintas.

Taigi, pirkite atsakingai ir netaupykite gojų uogų sąskaita. Uogas laikykite tamsioje ir vėsioje vietoje. Tokiu atveju jos ilgai išliks, nepasikeis jų skonis.

Goji uogos svorio metimui

Nors goji uogos turi labai daug privalumų, tačiau pastebėta, jog jas dažniausiai perka moterys norinčios numesti svorio. Iš lupų į lubas sklinda kalbos, kad šios uogos yra stebuklingos ir tarsi tirpdo riebalus. Tiesa, siūlome nepamiršti, kad norint sumesti svorio sveikai – būtina pagalvoti savo mitybą ir tikrai negalima gyventi vien tik šiomis uogomis. 15 uogų per parą turėtų būti kasdieninės mitybos dalis suderinta su kitais sveikatai ir organizmui reikalingais patiekalais.

Rekomenduojama goji uogų saujelę užpildyti 500  ml šilto vandens ir palikti uogas, kad jos išmirktų ir kad vanduo įsisavintų visas naudingąsias uogų medžiagas. Gerti verta po 500 ml kiekvieną dieną. Tiesa, supraskite, kad pačios uogos nepadeda numesti svorio. Tiksliau, jos greitina medžiagų apytaką ir tuo pačiu valo žarnyną, tad yra svorio metimo dalis.  Gautas kompotas taip pat gali būti gardinamas su citrinų sultimis.

Tai labai rekomenduojama, kadangi citrinos turi vitamino c, kuris irgi labai reikalingas mūsų organizmui. Mesdami svorį turite užsitikrinti, kad organizmas gaus visas reikalingas medžiagas, kitaip nusilpsite. Jeigu nenorite gerti arbatų ir goji uogos jums labai skanios – galima jas paprasčiausiai kramtyti ir rytį. Per dieną galima suvalgyti iki 20-ies uogų, tad pasimėgaukite jš smilkinio procesu bei skaniu skoniu.

Jeigu nepamatysite labai greitai organizmo pokyčių – nenusiminkite. Svarbiausia, kad organizmas bus ruošiamas dietai, kad uogos turi labai daug naudingų savybių, kurios užtikrina, kad kūnas bus sveikas ir gražus.

Goji uogos – super uogos, kurių įtraukimas į kasdieninę mitybą gali kardinaliai pakoreguoti Jūsų sveikatą.

Svarbiausia uogas vartoti kiekvieną dieną. Tokiu atveju puikiai atrodysite ir labai gerai jausitės. Svarbiausia yra užsisakyti ekologiškas uogas, kurios džiovinamos natūraliu būdu nenaudojant jokių prieraišų. Tokiu atveju jos bus sveikos ir naudingos žmogui, jų vartojimas padės pasiekti apčiuopiamus rezultatus. Taigi, leiskite sau jaustis geriau ir atrodyti gražiau – kasdien vartokite goji uogas.

Įvertinkite straipsnį

Spauskite kad Įvertinti.

Reitingas / 5. Balsavo: